Paslaugos

Automobilių pardavimas

Nors prekybos automobiliais, darbo patirtis jau skaičiuoja antrą dešimtmetį, automobilių nuomos paslauga – nauja sritis.

Trumpalaikė automobilio nuoma

Trumpalaikė automobilio nuoma nuo paros iki 2 mėn. Profesionaliai pasirūpinsime Jūsų trumpalaike automobilių nuoma, pasiūlysime Jums (ekonominės, kompaktinės, standartinės bei prabangios klasės automobilius). SnioCars trumpalaikės automobilių nuomos parkas suformuotas atsižvelgiant į automobilių populiarumą rinkoje ir gerai vertinamus automobilių gamintojus. Kartu su trumpalaike automobilių nuoma suteiksime ir papildomas automobilių nuomos paslaugas: automobilio draudimą, automobilio nuomą su vairuotoju, papildomos automobilių įrangos nuomą, bei kitas paslaugas pagal Jūsų poreikius.

Ilgalaikė automobilio nuoma

Ilgalaikė automobilio nuoma 2 mėn. ir ilgesniam laikotarpiui. Profesionaliai pasirūpinsime ilgalaike automobilių nuoma pasiūlydami pagal poreikį (ekonominės, kompaktinės, standartinės bei prabangios klasės automobilius). SnioCars ilgalaikės automobilių nuomos parkas yra formuojamas pagal Klientų poreikius. Susisiekite su mumis ir surasime Jums priimtiniausią sprendimą.

Savo užklausimą pateikite el. paštu sniocars@gmail.com arba tel. 865515444.

Automobilių įrangos nuoma

GPS navigacijos nuoma

Nuomojantis automobilį, siūlome patikimą ir greitai veikiančią GPS navigaciją su naujausiais žemėlapiais ir pagrindinėmis užsienio kalbomis.

Vaiko kėdutės nuoma

Klientui pageidaujant, galime pasiūlyti išsinuomoti vaiko kėdutę, kuri yra privaloma, jei automobilyje vežamas jaunesnis kaip 3 metų vaikas.

Stogo bagažinės nuoma

Tobulas sprendimas mėgstantiems daug ir ilgai keliauti: sutalpinsite visą slidinėjimo, žvejybos ar stovyklavimo įrangą. Mes siūlome talpią, aerodinamiškos formos automobilio stogo bagažinę su specialia tvirtinimo bei patikima rakinimo sistema.

Kitos papildomos paslaugos

  • Jūsų patogumui išsinuomotą automobilį galime pristatyti ne tik Rokiškio mieste, bet ir visoje Lietuvoje.
    Automobilio pristatymo kainos į norimą miestą teiraukitės telefonu: +370 65515444 arba el. paštu: sniocars@gmail.com
  • Vienos krypties nuomos paslauga suteikia galimybę automobilį išsinuomoti tik į vieną pusę. Automobilio pristatymo kainos į norimą miestą teiraukitės telefonu: +370 65515444 arba el. paštu: sniocars@gmail.com
  • Automobilio nuomos su vairuotoju paslaugos. Paslaugą suteiksime už papildomą kainą pagal atskirą susitarimą.
    Automobilių vairuotojai gali pasitikti Jus ar Jūsų svečius oro uoste, ar bet kur kitur, ir saugiai bei greitai nuvežti į Jūsų pasirinktą vietą.
    Savo užklausimą pateikite el. paštu sniocars@gmail.com arba tel. 865515444.